NUOTRAUKŲ GALERIJA

Susisiekite su mumis

MŪSŲ VIZIJA, MISIJA

Niekada nenuleidžiame kartelės, esame reiklūs sau kiekviename kūrybinio proceso etape, o individualus požiūris į kiekvieną klientą – mūsų atspirties taškas. Nuo eskizų, pasižyminčių beribe fantazija, iki kokybiško, išskirtinio dizaino gaminio sumontavimo – visus žingsnius įgyvendiname išradingai ir kruopščiai. Mūsų vizija – kartu su užsakovu sukurti patikimą, inovatyvų bei ilgaamžį produktą!

Investicijos ir modernizacija:

Tobulėjimas – viena svarbiausių sėkmės sąlygų, todėl nuolat sekame naujausias tendencijas, investuojame į moderniausias technologijas ir darbuotojų profesinį augimą bei motyvacijos didinimą. Ypatingą dėmesį skiriame įmonės reprezentacijai, kūrybiškumą skatinančios aplinkos puoselėjimui.

Bendradarbiavimas:

Tikime, kad sujungdama geriausias gimtosios šalies ir užsienio partnerių patirtis, įmonė gali pasiekti stulbinančių rezultatų. Toks ilgametis bendradarbiavimas lėmė, kad „Avastata“ užima tvirtas, konkurencingas pozicijas ir Lietuvos, ir Švedijos rinkose.

Kūrybiškumas ir unikalumas:

„Avastata“ darbuotojai domisi ir tiria visas naujausias statybų, baldų gamybos ir dažymo sektorių tendencijas ir perima geriausias pasaulines patirtis. Vis tik ypatingas dėmesys skiriamas kūrybiškumo faktoriui – mūsų personalas skatinamas formuoti asmeninį stilių ir kurti unikalius, išskirtinio dizaino sprendimus.

Užklasinė veikla:

Norint suburti stiprią ir lojalią komandą, neužtenka siekti rezultatų tik darbinėje sferoje. UAB „Avastata“ džiaugiasi užklasine veikla ir didžiuojasi darbuotojų pasiekimais. Įmonė užaugino entuziastingas, motyvuotas, gabias krepšinio ir futbolo komandas, kurios skina pergales Lietuvoje vykstančiuose turnyruose.

„Avastata“ vadovai:

Taip pat „Avastata“ vadovai siekia, kad įmonės darbuotojai galėtų įgyvendinti projektus ir ilsėtis kūrybiškoje, harmoningoje, pozityvioje aplinkoje. Kaip jau minėjome, didelį dėmesį skiriame darbinės aplinkos puoselėjimui. To rezultatas – 2014 m. UAB „Avastata“ išrinkta viena iš gražiausiai aplinką tvarkančių įmonių Lietuvoje.

Socialinės problemoms:

Jautrumas socialinėms problemoms, siekis motyvuoti ir telkti jaunimą – vienas iš UAB „Avastata“ prioritetų. Įmonė nori suteikti jaunuoliams galimybes ugdyti ir stiprinti savo potencialą, todėl finansiškai ar kita forma remia įvairias Lietuvos organizacijas. Taip pat įmonė prisideda prie neįgaliųjų užimtumo ir infrastruktūros vystymo.