NUOTRAUKŲ GALERIJA

Susisiekite su mumis

„Avastata group“ išskirtinumas – platus atliekamų darbų profilis.

Namo statyba – labai atsakingas žingsnis. Svajonių namus dažniausiai statome vieną ar kelis kartus gyvenime, todėl jauki, komfortiška, stilinga, praktiška gyvenamoji aplinka – tai būtinybė. „Avastata group“ namų statymo komanda sukaupė ilgametę patirtį, sėmėsi patirties iš didžiausių savo srities profesionalų ir gali drąsiai pareikšti – esame geriau nei bet kada pasirengę drauge su Jumis sukurti įspūdingus namus. Mūsų prioritetas – ir vidaus, ir lauko darbai, taigi suteikiame kompleksines paslaugas – nuo pamatų iki rakto! Daugiau jokio galvos skausmo ir bėgiojimo pas skirtingus specialistus – taip sutaupysite tokio brangaus laiko ir džiaugsitės nepriekaištinga darbo kokybe.

„Avastata group“ atliekami lauko darbai:

Įsiklausome į kiekvieną pageidavimą, drauge sprendžiame visus iškylančius klausimus, esame orientuoti ir į sklandų procesą, ir į pribloškiantį rezultatą. Mūsų stiprybės – profesionalumas, operatyvumas, greita ir sklandi komunikacija, puikus kainos ir kokybės santykis. Geriausias to įrodymas – patenkinti klientai ir jų rekomendacijos.

Atliekame palėpių atnaujinimo ir rekonstravimo darbus.

Dar vienas argumentas rinktis „Avastata“ – mes ne tik statome ir apstatome, bet ir renovuojame bei rekonstruojame įvairius statinius bei palėpes. Tai puiki galimybė prikelti antram gyvenimui Jums svarbius ir brangius objektus.

Susisiekime ir sukurkime Jūsų svajonių namus drauge!